Consultatiebureaus Jong Florence


Consultatiebureaus Jong Florence weergeven op een grotere kaart

Adressen en openingstijden consultatiebureaus


Consultatiebureau Campanulastraat / CJG Loosduinen

Campanulastraat 21
2555 DA Den Haag
tel. 070 752 6960
campanulastraat@jongflorence.nl

Bereikbaarheid
Ma/ di/ do tussen 9:00 -12:00 uur en van 13:00-16:00 uur.  Woe/ vrij tussen 9:00 - 12:00 uur.

Routebeschrijving 
Consultatiebureau Campanulastraat op Google Maps

Consultatiebureau Hanenburglaan / CJG Segbroek

Hanenburglaan 339
2565 GP Den Haag
tel. 070 752 6910
hanenburglaan@jongflorence.nl

Bereikbaarheid 
Ma/di/woe/do tussen 9:00-12:00 uur en van 13:00-16:00 uur. Vrijdag tussen 9.00 - 12.00 uur.

Routebeschrijving
Consultatiebureau Hanenburglaan op Google Maps

Consultatiebureau Paviljoensgracht / CJG Centrum

Paviljoensgracht 1
2512 BL Den Haag
tel. 070 752 9603
paviljoensgracht@jongflorence.nl 

Bereikbaarheid
Maandag t/m vrijdag van 9:00-12:00 uur, op dinsdag en donderdag ook tussen 13.15 en 16.15 uur.

Routebeschrijving
Consultatiebureau Paviljoensgracht op Google Maps

Consultatiebureau Koningin Sophiestraat / CJG Haagse Hout

Koningin Sophiestraat 122
2595 TM Den Haag
tel. 070 752 6526
ksophiestraat@jongflorence.nl

Bereikbaarheid
Dagelijks tussen 9:00-12:00 uur en op di, wo, en vr. middag tussen 13.15 en 16.15 uur.

Routebeschrijving
Consultatiebureau Koningin Sophiestraat op Google Maps

Consultatiebureau Scheveningseweg / CJG Scheveningen

Scheveningseweg 56
2517 KW Den Haag
tel. 070 752 6600
scheveningseweg@jongflorence.nl

Bereikbaarheid
Ma. t/m do. tussen 9.00-12:00 uur en van 13:15-16:15 uur.
Vrij. tussen 9.00-12:00 uur en van 13:15-14:15 uur.

Routebeschrijving
Consultatiebureau Scheveningseweg op Google Maps

Consultatiebureau Thijssestraat / CJG Laak

Thijssestraat 47
2521 ZE Den Haag
tel. 070 353 9714
thijssestraat@jongflorence.nl

Bereikbaar
Op werkdagen bereikbaar tussen 9:00-12:00 uur en van 13:15-16:00 uur.

Routebeschrijving
Consultatiebureau Thijssestraat op Google Maps

Consultatiebureau Wateringse Veld/ CJG Escamp

Laan van Wateringse Veld 392
2548 CJ Den Haag
tel. 070 7529050
lvwateringseveld@jongflorence.nl

Bereikbaarheid
Maandag en vrijdag tussen 8:30-12:00 uur. En op di/ /woe/ do tussen 8:30-12:00 uur en van 13:15-16:15 uur. 

Routebeschrijving
Consultatiebureau Wateringse Veld op Google Maps

Consultatiebureau Zonneoord - Pius X/ CJG Escamp

Zonneoord 288c
2544 KM Den Haag
tel. 070 7529020
zonneoord@jongflorence.nl

Bereikbaarheid
Op werkdagen van 8:30-12:00 uur en van 13:15-16:15 uur. 

Routebeschrijving
Consultatiebureau Zonneoord op Google Maps

Consultatiebureau Leidschenveen / CJG Leidschenveen-Ypenburg

Harriet Freezerhof 199
2492 JC Den Haag
tel. 070 752 6830
hfreezerhof@jongflorence.nl

Bereikbaarheid
Ma/ di van 9:00-12:00 uur en van 13:00-16:15 uur. Op woe/ do /vrij van 9:00-12:00 uur.

Routebeschrijving
Consultatiebureau Leidschenveen op Google Maps

Consultatiebureau Ypenburg / CJG Leidschenveen- Ypenburg

Laan van Hoornwijck 152
2497 DG Den Haag
tel. 070 7526820
lvhoornwijck@jongflorence.nl

Bereikbaarheid 
Ma/ di/ do tussen 9:00-12:00 uur en van 13:00-16:15 uur. Op woe/ vrij tussen 9:00-12:00 uur.

Routebeschrijving
Consultatiebureau Ypenburg op Google Maps